Oyun

Red Dead Redemption 2 özel mobil uygulama!

Yayıncılar tarafından inceleme notları paylaşıldı, 100 puanlar havalarda uçuştu derken Rockstar'dan RDR 2 için oyunculara ikinci bir kıyak geldi. İşte detaylar!

Red Dead Redemption 2 özel mobil uygulama!

Beklenen an geldi ve dün saatler 00:00'ı gösterdiği an Red Dead Redemption 2 tüm kullanıcılara açıldı. Bununla beraber oyun dünyası büyük bir sessizliğe gömülmüş oldu. Yayıncılar tarafından inceleme notları paylaşıldı, 100 puanlar havalarda uçuştu derken Rockstar'dan oyunculara ikinci bir kıyak geldi.

Rockstar Games, Red Dead Redemption 2'nin ilk gün güncellemesine sahip olacağını resmi websitesi üzerinden paylaştığı blogda doğruladı. Bu güncellemeyi yapmadan oyuna başlayan kullanıcılar bazı teknik aksaklıklar ile karşılaşabilir. Bu yüzden en sorunsuz ve temiz deneyim için lütfen güncellemeyi indirip öyle başlayınız.

Rockstar konu ile alakalı olarak; "Bu boyutta ve kapsamda bir oyun için alışılmış olarak Red Dead Redemption 2'de de indirilebilir bir güncelleme olacak ve son dakika ince ayarları ve hata düzeltmeleri içerecek." dedi. 

Red Dead Redemption 2 özel mobil uygulama!

Rockstar Games ayrıca oyun için Red Dead Redemption 2 Companion App adlı bir mobil uygulama da duyurdu. Bu uygulama oyunun çıkışıyla birlikte iOS ve Android üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir oldu ve PlayStation 4 ve Xbox One cihazlarına direkt olarak bağlanabilecek türde bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor.

Peki Red Dead Redemption 2 Companion App bizlere ne gibi bir fayda sağlayacak? 

Bu uygulama sayesinde oyunun haritasını görüntüleyebilecek, yol işaretlerini ayarlayabilecek ve gitmek istediğiniz alanları belirleyebileceksiniz. Uygulama aynı zamanda cihazınızda gerçek zamanlı olarak Arthur Morgan'ın temel bilgilerini ve istatistiklerini gösterecek ve HUD ekranını tamamen kaldırmanıza imkan sunacak. 

Red Dead Redemption 2 PS4 ve Xbox One platformları için şuan oynanabilir durumda. Erkenden oynama şansına eriştiğimiz oyunun inceleme yazısı da teknolojioku farkıyla yakında sizlerle olacak.

Yorumlar
GÜRY
OYUN MÜKEMMEL OLMUŞ, BİLGİ İÇİN TŞKKRLER
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.