Oyun

Red Dead Redemption 2 PC'ye geliyor!

Rockstar Games'in fizik programcısı Nan Ma'nın LinkedIn profili Red Dead Redemption 2'nin PC'ye geleceğini gösteriyor.

Red Dead Redemption 2 PC'ye geliyor!

Rockstar Games'in Toronto stüdyosunda çalışmış fizik programcısı Nan Ma'nın LinkedIn profilinde, Red Dead Redemption 2 PlayStation 4 ve Xbox One'nın yanında PC için göründü.

Red Dead Redemption 2 PC'ye geliyor!

Nan Ma altı yıl beş ay boyunca Rockstar Games'te rol aldı ve Max Payne 3 ile Grand Theft Auto 5 oyunlarında da çalıştı. Kendisi şimdi Future Immersive adlı bir sanal gerçeklik stüdyosunun kurucusu ve CEO'su.

Bu haberlerden sonra Red Dead Redemption 2 LinkedIn profilinden kaldırıldı.

Bu, Red Dead Redemption 2'nin PC'ye geleceğine dair ilk işaret değil. Red Dead Redemption 2 PC için daha öncesinde de başka bir Rockstar Games programcısının LinkedIn profilinde görünmüştü. Ayrıca  Red Dead Redemption 2 Companion App mobil uygulamasında PC versiyonunu işaret eden bazı parametreler ortaya çıkmıştı.

Rockstar Games, Red Dead Redemption 2'nin PC versiyonu hakkında şu ana kadar herhangi bir resmi açıklama yapmadı. Peki ya siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Red Dead Redemption 2 kesinlikle PC sistemlerine gelecek midir? 

Yorumlar kısmından bizlere düşüncelerinizi aktarmayı unutmayın.

Yorumlar
🇹🇷 G@kko 🇹🇷
Nan Ma altı yıl beş ay boyunca Rockstar Gamese damga vurdu ama hiçbişe ebede baki değil bakın unutuldu
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.