Oyun

Red Dead Redemption 2 PS4 kullanıcılarına neler sunacak?

Rockstar Games, PlayStation 4 kullanıcılarının Red Dead Redemption 2'de erkenden erişebileceği içerikleri açıkladı.

Red Dead Redemption 2 PS4 kullanıcılarına neler sunacak?

Red Dead Redemption 2'nin çıkışına çok az bir süre kaldı ve oyun hakkında Rockstar tarafından yavaş yavaş bilgilendirme açıklamaları geliyor sonunda. Bildiğiniz gibi PS4 kullanıcılarına ayrıcalık tanıyan Rockstar Games, PlayStation 4 kullanıcılarının Red Dead Redemption 2'de erkenden erişebileceği içerikleri açıkladı.

Bu içerikler kıyafet, kırmızı kestane arap atı, timsah derisinden eyer ve tabanca içeriyor. Gelen bilgilere göre kıyafet, oyunun hem hikaye modu hem de online modunda ulaşılabilir olacakken diğer içerikler sadece oyunun online modunda ulaşılabilir olacak. 

Bunlar sadece kozmetik olarak kalmayacak. Örneğin at hız artışı ve daha iyi kontrol verecekken atın eyeri de sağlık ve dayanıklılığı arttıracak. 

Red Dead Redemption 2 PS4 kullanıcılarına neler sunacak? - Resim : 1

İçerikler Red Dead Redemption 2 ve Red Dead Online'ın çıkışı itibarıyla PlayStation 4 kullanıcılarına sunulacak. Xbox One'a oyunun çıkışından 30 gün sonra gelecek. 

Açıkçası Red Dead Redemption 2’nin son derece sağlam bir oyun olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Oyun gerek atmosferi, gerek grafikleri PS4 ve Xbox One’ın sınırlarını zorlayacak cinsten. Oynanış dinamikleri açısından ilk Red Dead Redemption oyunuyla da benzerlikler içeren RDR 2, beklenilen süreye değecek bir oyuna benziyor.

RDR 2, 26 Ekim’de PS4 ve Xbox One için raflardaki yerini almış olacak. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.