Oyun

RDR 2'de fast travel özelliği nasıl açılır?

Red Dead Redemption 2 için günlerini harcayan birçok oyuncu mevcut ancak sürekli bir noktadan diğer noktaya gitmek bazen can sıkıcı hal alabiliyor. Merak etmeyin bu probleminize karşılık bir çözüm yolumuz var. İşte detaylar!

RDR 2'de fast travel özelliği nasıl açılır?

26 Ekim'de çıkışını gerçekleştiren Red Dead Redemption 2, oyun dünyasını kendisine hayran bırakmayı başardı ve beklendiği gibi rekor üzerine rekor kırdı. Rockstar Games, Red Dead Redemption 2'nin eğlence sektörü tarihinde ikinci en büyük açılışı yapan video oyunu olduğunu duyurdu geçtiğimiz günler.

Satışlar konusunda da firmanın yüzünü güldüren Red Dead Redemption 2, ilk üç günündeki satışlarından 725 milyon dolar kazandı ve çıkışında tüm zamanların ikinci en yüksek gelir elde eden eğlence ürünü oldu.

Asıl konumuza dönecek olursak; Red Dead Redemption 2 için günlerini harcayan birçok oyuncu mevcut ancak sürekli bir noktadan diğer noktaya gitmek bazen can sıkıcı hal alabiliyor. Eminim birçok kişi şimdiden bu oyunda ''fast travel'' özelliği yok mu diye sorular sormaya başlamıştır.

Oyun size bu konuda detaylı bir yönlendirme sunmuyor maalesef. Ancak merak etmeyin, oyun içerisinde fast travel özelliğimiz mevcut. Peki bu özelliği nasıl aktif edeceğiz?

RDR 2'de fast travel özelliği nasıl açılır?

RDR 2'de fast travel özelliği nasıl açılır? - Resim : 1

RDR 2'de fast travel özelliği nasıl açılır? - Resim : 2

Bunun için hikayesel olarak ilerlemeli ve gerekli para birikimini yaptıktan sonra kampınızı geliştirmelisiniz. Belli bir noktaya geldikten sonra oyun sizi fast travel özelliğinin açıldığı ile ilgili uyarıda bulunacak.

Ancak maalesef yapım size kolay bir şekilde bu özelliği kullanıma sunmuyor. Kampınızdan istediğiniz şehre gidiş sağlayabiliyorsunuz ancak dönüşü sağlarken ya tren bileti alarak en yakın noktaya gelecek ya da şehirlerde bulunan at arabaları ile belirlediğiniz bir bölgeye gideceksiniz.

Bu konuda ileride Rockstar tarafından bir güncelleme gelir mi bilmiyoruz. Anlaşılan yapımcılar oyuncuların oyunu at ile gezerek görmesini istiyorlar. Eh, 8 yıl emek verilmiş bir yapım var karşımızda, bizim de hakkını vermemiz bekleniyor sonuç olarak. Peki ya siz Red Dead Redemption 2'yi satın aldınız mı? Oyuna Microsoft ve PlayStation mağazaları üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Yorumlar
Yorumcu
Hayır alamadık 500 tl bir oyuna veremicez çünkü malesefki 100 tl inmesini beklicez malüm ekonomimiz çok zengin ülkeyiz ya.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.