Oyun

Red Dead Redemption 2'ye özel PS4 paketi duyuruldu!

Sony Interactive Entertainment ve Rockstar Games Red Dead Redemption 2 PlayStation 4 paketlerini duyurdu.

Red Dead Redemption 2'ye özel PS4 paketi duyuruldu!

Sony Interactive Entertainment ve Rockstar Games Red Dead Redemption 2'ye özel PlayStation 4 paketlerini duyurdu.

Oyuncuların merakla beklediği an sonunda geliyor. Evet, Red Dead Redemption 2, önümüzdeki ay 26 Ekim 2018 tarihiyle beraber çıkışını gerçekleştirmiş olacak. Bu kadar heyecanlı oluşumuzun en büyük nedenlerinden biri tabii ki oldukça detaylı ve ince işleyişlere sahip bir yapım görecek oluşumuz. 

İlk oyunun üzerinden tam tamına 8 yıl geçti. Bu süreç içerisinde oyuncular ikinci oyunu merakla bekler oldular. Dile kolay değil. Biz oyuncuların belki de en büyük özelliklerinden biri de ''sabır''. 

Rockstar Games, geçtiğimiz hafta oyuna yönelik bazı ön izlemeler yayınlayarak oyuncuları iyice meraklandırmıştı. Sony ise, izlediği yol ile heyecan yaratmaktan ziyade icraat yapmayı planlıyor.

Yeni duyurulan paket, sizlere bir Red Dead Redemption 2 ve 1 TB'lık Playstation Pro’yu paket halinde sunuyor. Bu bundle paketinde maalesef herhangi bir fiziksel  değişiklik mevcut değil. Sadece jet-black renginde bir PS4 Pro’yu Red Dead Redemption 2’nin ve bir adet dual-shock kumandanın da yer aldığı pakete dahil ediyor o kadar. 

Bunun yanı sıra 500 GB'lik bir pakette mevcut. Bütçenize hangisi uygunsa onu tercih edebilirsiniz. Paket için ön siparişler başladı bile ancak sadece ABD ve Kanada kullanıcıları için. Red Dead Redemption 2, 26 Ekim 2018'de özel PlayStation 4 paketleri ile kullanıcıların karşısına çıkmış olacak. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.