Oyun

Resident Evil 2 TGS tanıtımı ile heyecanlandırdı!

Capcom, Resident Evil 2 Remake'in Tokyo Game Show 2018 fragmanını paylaştı.

Resident Evil 2 TGS tanıtımı ile heyecanlandırdı!

Bildiğiniz üzere bugün Tokya Game Show 2018 etkinliği oyunculara kapılarını açtı. İlk hamle ise Capcom'dan geldi.

Capcom, Resident Evil 2 Remake'in Tokyo Game Show 2018 fragmanını paylaştı. Bu sefer diğer tanıtımlardan farklı olarak Ada Wong karakterini de görme fırsatına erişiyoruz. Buna ek olarak videoda Claire Redfield, Sherry Birkin, William Birkin ve Leon S. Kennedy'e de yer verilmiş.  

Resident Evil 2 Remake direkt olarak Leon ve Claire'nin yaşadığı olayları bizlere aktaracak. Racoon City'de yaşananlara şahit olacak, ve bu amansız mücadeleden sağ çıkmaya çalışacağız.

Resident Evil 2 TGS tanıtımı ile heyecanlandırdı!

Capcom, zamanında çıkardığı zorlayıcı yapımların tadını bu sürüm ile geri getiriyor oyunculara. Resident Evil 2 Remake, o kadar da kolay bir yapıda olmayacak. Kurşun bakımından oldukça kıt olan yapımda akıllıca davranmayı bilmeli ve ona göre hareket etmemiz gerekecek.

Köklerine geri dönüşün sinyallerini veren Capcom, Resident Evil 2 Remake ile oyuncuları nostaljiyi yaşatmayı hedefliyor. Yapım, 25 Ocak 2019'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için raflardaki yerini almış olacak. Paylaşılan tanıtım videosuna yukarıdaki tarayıcı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
taksiye hayir
bu saatten sonra taksiye binmek hainliktir
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.