Oyun

Resident Evil 2'ye The Ghost Survivors modu geldi!

Resident Evil 2'nin merakla beklenen hikaye paketi The Ghost Survivors çıktı. İşte detaylar ve çıkış videosu!

Resident Evil 2'ye The Ghost Survivors modu geldi!

Capcom, Resident Evil 2 remake'e “The Ghost Survivors” adlı yeni oyun modunu ücretsiz bir güncelleme ile birlikte ekledi.

The Ghost Survivors modunda oyuncular silah dükkanı sahibi Robert Kendo, belediye başkanının kızı Katherine Warren ve bir U.S.S. askeri ile üç farklı yan hikayeyi deneyim edebiliyor.

Resident Evil 2'ye The Ghost Survivors modu geldi!

Hikayeler bu mod için özel olarak tasarlanmış düşmanlar içeriyor. Hikayelerin başlıkları şu şekilde: “No Time to Mourn / Yas Tutmaya Zaman Yok”,  “Runaway / Kaçak” ve “Forgotten Soldier / Unutulmuş Asker”.

Resident Evil 2 remake şu anda PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları üzerinde ulaşılabilir durumda. Oyunun standart sürümü PlayStation Store, Xbox Store ve Steam üzerinde 399,00 TL; deluxe sürümü ise 469,00 TL'den satılıyor.

The Ghost Survivors modunun resmi çıkış fragmanını yukarıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. Peki ya siz henüz Resident Evil 2'yi deneyimleme şansına eriştiniz mi? 

Yorumlar
yakup
oyun süper ama oyunda şunlarda olsa iyi olurdu mesela healtbox kutuları ve mermi alabilmek için yerlerlerde mermi olsa ve ağır makinalı silahlarda olsa süper olurdu
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.