Oyun

Resident Evil 3 Remake demosu geliyor!

Capcom’un bu yıl satışa sunacağı Resident Evil 3 için demo geleceği doğrulandı. İşte Resident Evil 3 Remake demosu hakkındaki detaylar.

Resident Evil 3 Remake demosu geliyor!

Geçtiğimiz yıl satışa sunduğu Resident Evil 2 Remake ile hatırı sayılır bir satış başarısı elde eden Capcom, vakit kaybetmeden Resident Evil 3 Remake için çalışmalara başlamıştı.

2019’un sonlarına doğru resmiyet kazanan Resident Evil 3 Remake için önümüzdeki Nisan ayı işaret edilmişti.

Oyun severlerin kafasını kurcalayan sorulardan birisi de RE 3 Remake öncesinde oynanabilir bir demonun gelip gelmeyeceğiydi.

Nitekim bu soru geçtiğimiz gün Capcom tarafından yanıtlandı. Geliştirici stüdyo tarafından yapılan açıklamada Resident Evil 3 Remake için oynanabilir bir demonun yayınlanacağı açıklandı. Fakat bu demonun hangi platformlar için çıkacağı ve ne zaman yayınlanacağı henüz netleşmiş değil.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Resident Evil 3 Nemesis Remake, PlayStation 4, Xbox One ve PC için eş zamanlı olarak yayınlanacak. Capcom imzası taşıyan oyun 3 Nisan’da raflardaki yerini almış olacak.

Capcom, demo duyurusuyla birlikte oyun için yeni videolar da yayınladı. Dilerseniz yayınlanan bu videolara aşağıdan göz atabilirsiniz.

Görünen o ki Resident Evil 3 Remake boyunca Nemesis ile mücadele etmek zorunda kalacağız. Elbette burada mücadeleden kastımız, kaçıp, köşe bucak saklanmak.

Bakalım Resident Evil 3 Remake, geçtiğimiz yıl satışa sunulan Resident Evil 2 Remake kadar başarılı olabilecek mi? Bunu önümüzdeki günlerde öğreneceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.