Oyun

Rise of the Tomb Raider, Xbox One X'te muhteşem görünüyor

Rise of the Tomb Raider'ın Xbox One X ile PS4 Pro sürümleri karşılaştırıldı. Xbox One X, güçlü donanımını kullanarak Rise of the Tomb Raider'ın grafikleri ile görsel şölen sunuyor.


Oyunların farklı platformlardaki grafiklerini ve performansını karşılaştıran Digital Foundry, Gamescom etkinliğinden geri döndü ve ilk iş, Square-Enix'in Rise of the Tomb Raider oyununu karşılaştırmak oldu. Gamescom'da Xbox One X'i deneyimleyen Digital Foundry, Rise of the Tomb Raider'ın Xbox One X sürümü ile PS4 Pro sürümünü karşılaştırdı.

Dünyanın en güçlü konsolu olan Xbox One X, Rise of the Tomb Raider performansı ile oyuncuları büyülüyor. Rise of the Tomb Raider'ın Xbox One X sürümünde dikkat çeken noktalar, PC'deki kaliteli dokuların yer alması ve PureHair (TressFX olarak da bilinir) teknolojisinin kullanılması oluyor.

Rise of the Tomb Raider, Xbox One X'te 51 ila 60 FPS arasında çalışıyor. 4K çözünürlüğündeki bir oyun için oldukça başarılı olan bu FPS değerinin yanında; dokulardaki pürüzsüzlükler, ekstra detaylar ve renk skalası oyunculara üst düzey bir deneyimi yaşatıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.