Oyun

Rocket League Xbox One İçin Duyuruldu

2015 yılının en çok ses getiren oyunlarından biri olan Rocket League, PC ve Playstation 4 için ücretsiz olarak sunulmuştu


2015 yılının en çok ses getiren oyunlarından biri olan Rocket League, PC ve Playstation 4 için ücretsiz olarak sunulmuştu. Destruction Derby ve futbol temalarını tek bir oyun içine sunan oyun kısa sürede milyonlarca oyuncu kitlesine  ulaştı. Game Awards 2015 etkinliğinde yapılan bir duyurusu ise Xbox One sahiplerini bir hayli sevindirdi. Rocket League, Xbox One için duyuruldu ve tanıtım videosu yayınlandı.

1449695077_rocket-league.jpg

Rocket League Xbox One İçin Duyuruldu

 Supersonic Fury, Revenge of the Battle-Cars ve Chaos Run olmak üzere 3 farklı oyun moduyla gelecek olan oyunda, 6 yeni araç olacak ve 50'nin üzerinde araç özelleştirmesi yer alacak. Oyunun piyasaya çıktığı gün Geleceğe Dönüş filminin efsane aracı DeLorean DLC olarak sunulacak.

Xbox One için özel araçlar da oyuna dahil edilecek. Halo'daki Warthdog Force Application aracından esinlenilen HogSticker ve Gears of War oyunundan ilham alınarak hazırlanan Armadillo, oyuncuların beğenisine sunulacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.