Oyun

Rockstar' ın muhteşem oyunu L.A. Noire PC' ye geliyor!

Rockstar' ın bu güne kadar yapılan oyunları arasında en iyisi olarak kabul edilen L


Rockstar' ın bu güne kadar yapılan oyunları arasında en iyisi olarak kabul edilen L.A. Noire, geçtiğimiz Mayıs ayında konsollar için piyasa çıkmıştı.

1940' larda Los Angeles' da geçen oyunun ana kakrakteri olan Dedektif Cole Phelps' i canlandırıyoruz. Oyunun ana teması işlenen suçları çözme üzerine kurulu. Oyunun bu kadar muhteşem olarak anılmasının nedeni ise, yapılan yüz ifadeleri ve bu ifadelerin oyun içerisindeki akif rolü oldu.

1309074799_lanoiresahne.jpg

Konsolların artması ve korsan yazılımdan kurtulmak isteyen oyun firmaları, yavaş yavaş konsollara geçip sadece onlar için oyun üretmeye başladılar. Bu durumdan PC kullanıcıları fazlasıyla etkilendi. Piyasaya çıkan bir çok oyun artık PC için üretilmiyor.

L.A. Noire' i merakla bekleyen PC kullanıcıları, oyun piyasa çıktığında hayal kırıklığına uğradı ve Rockstar büyük eleştirilere mağruz kaldı.

Fazla baskılara dayanamamış olacak ki, geçtiğimiz günlerde konu ile ilgili olarak Rockstar' dan bir açıklama geldi. Bu yılın sonbaharında oyunu PC platformu için çıkaracaklarını resmi olarak duyurdular. 17 Mayıs' dan bu güne kadar tam 4 milyon adet dığıtımı yapılan oyunun, net satış rakamları henüz belli değil.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.