Oyun

Rocksteady oyun yapmayı hatırladı: Suicide Squad geliyor

Bir süredir sessizliğini koruyan oyun geliştiricisi Rocksteady, Suicide Squad oyunu ile geri dönmeye hazırlanıyor.


İngiltere merkezli oyun geliştirici Rocksteady, uzun süredir sessizlik içindeydi. Şirket en son 2015 yılında Batman: Arkham Knight oyununu geliştirmiş ve bu tarihten sonra sessizliğe bürünmüştü. Firma yaptığı yeni bir duyuru ile Suicide Squad oyununu geliştirmeye başladığını açıkladı.

Rocksteady oyun yapmayı hatırladı: Suicide Squad geliyor

Firmanın resmi Twitter hesabından yapılan paylaşıma göre yeni oyunla ilgili detaylar 22 Ağustos tarihinde düzenlenecek DC Comics'in dijital etkinliği DC FanDome sırasında açıklanacak.

Oyunla ilgili fazla bir detay verilmese de paylaşımda kullanılan Supermen'in kafasında + ya da hedef işareti şeklinde Suicide Squad logosu akıllara Justice League'e karşı bir mücadele olacağının sinyallerini veriyor. Yine de Rocksteady cephesinden konuyla ilgili resmi bir açıklama gelmediğinin altını çizelim.

Peki siz oyunla ilgili olarak ne düşünüyorsunuz? Sizce Rocksteady güzel ve oynanabilir bir Suicide Squad oyunu yapabilir mi? Görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.