Oyun

Saint’s Row'a yeni eklenti sonrası ilk oynanış videosu yayınlandı

Saint's Row'un Gat out of Hell isimli ek görev paketi heyecanı doruklara çıkartacak

Saint’s Row'a yeni eklenti sonrası ilk oynanış videosu yayınlandı

Saint's Row'un Gat out of Hell isimli ek görev paketine ait bir video yayımlandı dün, biz de yeni şehrimizi ve özelliklerimizi (çılgınlıklarımızı diyelim) biraz görme şansına nail olduk. Yapımcı Jim Boone'nin de anlatımıyla yeni şehrimiz New Hades'te ortalık karışıyor:

Gördüğünüz gibi, silahlarımız yine epey ilginçler; özellikle de Armchair-A-Geddon isimli koltuk/roketatar yedi günahtan birini ele alması bakımından (muhtemelen tembellik) epey yaratıcı olmuş. Yeni özelliklerden ise en önemlisi uçma kabiliyeti olmuş sanırım, Gat dostumuz epey güzel gözüken bir çift kanat sahibi artık. Kanatlar ile beraber uçma özelliğimizi kullandığımız yan görevler de geliyor elbette. Videoda gösterilen diğer özellikler ise bomba niteliği taşıyan minik şeytanlar çağırabilme, "rambulance" kullanma, ve düşmanlara diz çöktüren Worship Aura. Ufak tefek bir kaç özellik bile insanı heyecanlandırmaya yetiyor, ki söz konusu Saint's Row olunca çılgınlığın sonunun gelmeyeceğinden de emin olabiliyoruz. Gat out of Hell, 27 Ocak 2015'te PC, PS4, PS3, Xbox 360 ve Xbox One platformlarında piyasada olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.