Oyun

Samsung Galaxy Watch Fortnite müjdesi!

Samsung Galaxy Watch sahiplerini sevindirecek bir haber geldi. Dünyanın en çok oynanan Battle Royale oyunlarından biri olan Fortnite artık akıllı saatinizde. İşte detaylar!

Samsung Galaxy Watch Fortnite müjdesi!

Samsung’un geçtiğimiz aylarda tanıttığı akıllı saati için özel olarak tasarlanan Fortnite arayüzü sonunda kullanıma sunuldu. Bu watch face temalarında, farklı karakterler de yer alıyor.

Dünyanın en çok oynanan Battle Royale oyunlarından biri olan Fornite oyununun hayranlarına Samsung'tan güzel bir sürpriz var. Galaxy Note 9 ve Galaxy Tab S4 modellerine özel olarak öncelikli bir şekilde sunulan Fortnite oyunu, şimdi de en yeni akıllı saat için özel arayüz yayınlandı.

Bu watch face temalarında, farklı karakterler de yer alıyor. Bu özel watch face tasarımlarını indirmek için Watch üzerinden veya saatin bağlı olduğu akıllı telefon üzerinden Galaxy Apps Store mağazasına girip, ücretsiz olarak indirmeniz yeterli olacak. 

Samsung Galaxy Watch Fortnite müjdesi!

Samsung Galaxy Watch Fortnite müjdesi! - Resim : 1

Bildiğiniz gibi Epic Games ve Samsung özel bir anlaşma içerisindeler. Bu anlaşma her ne kadar mobiller için süreli olsa da watch tarafı için geçerli bir süre arz edilmiş değil. Getirilen ekran koruyucularına ek ileri de daha çeşitli indirilebilir içeriklerin de sunulması bekleniyor. 

Bakalım Samsung ve Epic Games ileride başka neler yapabilirler her beraber bekleyip göreceğiz. Belki Galaxy S10 için bir şeyler düşünülebilir? 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.