Oyun

Şanslı Numaralar uygulaması sizi zengin edebilir

Cebinizde servet taşıyor olabilirsiniz

Şanslı Numaralar uygulaması sizi zengin edebilir

Gün geçtikçe hayatımızda daha fazla yer kaplamaya başlayan mobil uygulamalara yerli bir çalışma daha eklendi. Android üzerine geliştirilen Şanslı Numaralar isimli uygulama sizin ve arkadaş listenizin cep telefonu numaralarınızın özel bir kelime dizilimine karşılık gelip gelmediğini hesaplıyor.

Bu taramalar sırasında 7,6,5,4 harfli yaklaşık 40.000 olasılığı deniyor. Bu olasılıkların içerisinde ülke isimleri,il ve ilçe isimleri, çok kullanılan ad soyadlar ve ilgi görebilecek kelimeler var. Türkiye, Atatürk , Antalya , Ankara gibi ihtimaller düşünüldüğünde bazı kullanıcılara şansın güleceği ve numaralarını yüksek ücretlere satabilecekleri aşikar.

1440489289_sanslinumaralar.png

Uygulama eğer bu olasılıklara uygun numaralar listenizde yer alıyorsa bunları listeleyerek o kişi ile paylaşma şansı tanıyor.

2,6 megabayt boyutunda olan ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebilen uygulama özel bir kelime dizilimine sahip olan cep telefonu sahiplerinin numaralarını başkalarına satabilmeleri için bir araç görevi görüyor.

"Cebinizde servet taşıyor olabilirsiniz" sloganı ile çıkış yapan uygulamanın ilerleyen versiyonlarında ismine veya memleketine göre numara satın almak isteyen kullanıcıların taleplerini de sisteme ekleyerek satıcı ile alıcıyı buluşturması planlanıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.