Oyun

Sesin şampiyon sesi olsun!

League of Legends tutkunları oyunun Türkçe seslendirmesinde sesini ölümsüzleştirme fırsatı elde ediyor!

Sesin şampiyon sesi olsun!

Karakterlerden herhangi birini taklit ederek 5 Mart 2013 tarihine kadar başvuruda bulunan oyun tutkunları oyunun resmi Facebook sayfasındaki oylamaya katılma hakkı elde edecek. Kazanan kişi ise ilerleyen dönemlerde savaş meydanlarında adı sıkça duyulacak şampiyonun sesi olacak!

League of Legends’ın bitmek bilmeyen yarışma heyecanına bir yenisi daha ekleniyor. Oyuncular, geçtiğimiz aylarda Cihan Ünal, Murat Kosova ve 60 ses sanatçısının katkılarıyla hazırlanan oyunun Türkçe seslendirmesinde yer alarak seslerini ölümsüz kılma fırsatı elde edecek. League of Legends’ın karakterlerinden herhangi birini taklit edip ses kaydını ulaştıran kullanıcılar yarışma sonunda ileriki dönemlerde çıkacak bir şampiyonun seslendirmesini yapmaya hak kazanacak!

1361965801_lolseslendirme.jpg

Sesinin League of Legends’ın savaş arenalarında yankılanmasını isteyen oyuncular, oyunun resmi Facebook sayfasını ziyaret ederek 5 Mart 2013 tarihine kadar başvuruda bulunabilirler. Katılım süresi dolduktan sonra Riot Games Türkiye Ekibi 10 finalisti seçecektir ve son olarak kazanan isim ise Facebook sayfasından oylama ile gerçekleşecektir.

Yarışmaya katılmak isteyen oyuncular detaylı bilgilere http://tr.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=8810 adresinden ulaşabilirler.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.