Oyun

Sevilen oyun Hades için üzücü haber

Sevilen oyun Hades için üzücü bir haber geldi. Söz konusu oyun 31 Ağustos'ta Game Pass platformuna veda edecek. İşte tüm detaylar.

Sevilen oyun Hades için üzücü haber

2020'nin en iyi oyunlarından biri Game Pass'ten ayrılacak. Sevilen oyun Hades için artık bir dönemin sonu geliyor diyebiliriz. Yapılan resmi açıklamaya göre 31 Ağustos itibariyle, Supergiant's Hades artık Microsoft'un abonelik oyun hizmeti aracılığıyla kullanılamayacak. 

Sevilen oyun Hades için üzücü haber

Hades, Bastion, Transistor ve Pyre'ın arkasındaki ekip tarafından yapılmış bir aksiyon RPG'si. Oyun bir çok açıdan oyun severlerin favorisi olarak karşımıza çıkıyor. Sanat, müzik, hikaye ve oyun öğelerin uyum içinde olduğu Hades ne yazık ki şimdi Game Pass'e veda edecek. Hades'e ek olarak bir kaç oyun daha kaldırılacak. Yani popüler oyun 31'inde Game Pass'ten ayrılan tek isim değil.

Diğer oyunlar arasında Myst, Spiritfarer, Two Point Hospital ve What Remains of Edith Finch yer alıyor. Ağustos ayında, bu oyunların yerini alacak çok fazla kayda değer oyun yok, ancak Hades antik Yunan mitolojisini seven insanların en gözde oyunuydu diyebiliriz. Eğer benzer bir oyun ararsanız Ubisoft'un Ölümsüzler Fenyx Rising'ine göz atmak isteyebilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.