Oyun

Shadow of War'ı ücretsiz deneyin!

Monolith Production, Shadow of War için ücretsiz demo yayınladı.

Shadow of War'ı ücretsiz deneyin!

Monolith Productions, Middle Earth: Shadow of War'ın ücretsiz demosunu oyuncuların beğenisine sundu.

Monolith Productions tarafından geliştirilen dağıtımcılığını ise Warner Bros Games'in yaptığı Middle Earth: Shadow of War, birçok oyuncu tarafından beğenilmiş ancak mikro ödeme sistemi ile tepkileri üzerine çekmişti. 

Bu tepkilerin ardından Warner Bros, kademeli de olsa oyundan ödeme sistemini kaldırdı. Tekrardan oyuncuların gönlünü almak isteyen firma, şimdiden ilk adımları atmışa benziyor.

Kendine belirli bir hayran kitlesi yaratmayı başaran Middle Earth: Shadow of Mordor'un ardından Monolith Productions, serinin ikinci oyunu Middle Earth: Shadow of War'u PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 10 Ekim 2017 tarihinde yayınladı. Ancak oyun çıkışının ardından eleştirilerin hedefi haline gelmişti. 

Mordor savaşının dur durak bilmeyen macerası War ile devam ediyor. Siz de eğer oyunu almayı düşünen ancak bir türlü karar veremeyenlerdenseniz o zaman sizleri ücretsiz demoyu indirmeye davet ediyoruz. En azından ufakta olsa aklınız da bir çizelge oluşabilir. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.