Oyun

Sid Meier's Civilization VI çıkış videosu yayınlandı

2K games tarafından geliştirilen Sid Meier's Civilization VI oyunu çıkış videosu YouTube ve Steam'de yayınlandı.

Sid Meier's Civilization VI çıkış videosu yayınlandı

Bir yıl önce Firaxis Games'in duyurduğu Sid Meier's Civilization VI Steam'de listelendiği günden bu yana bir çoğumuzun istek listesinde beklemekteydi. Duyurusu yapıldığı günden beri oyun severler tarafından büyük bir merakla beklenen Sid Meier's Civilization VI için çıkış videosu yayınlandı.

Antik Çağlar'dan Medeni Çağlara geçişin anlatıldığı video önce youtube kanalından ardından da Steam mağaza sayfasından oyun severlerle buluştu. 

Sid Meier's Civilization VI'de ana karakteri Sean Bean seslendiriyor. Civilization VI'da farklı medeniyetlerle farklı dönemlerde savaşlar yapacağız ve aynı zamanda Dünya'nın gelişmesine oyun içerisinde tanıklık ediyor olacağız. Çıkış videolarından da anlaşılacağı gibi Firaxis Games oyun sinematiklerine ekstra özen göstermiş. 

Bir gün içerisinde yaklaşık 320 bin izlenmeye ulaşan Sid Meier's Civilization VI'nın çıkış videosu:

Sid Meier's Civilization VI Steam satış fiyatı 219.00 TL ama oyunu bilgisayarınıza indirmek için 21 Ekim 2017 tarihini beklemelisiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.