Oyun

Silent Hill: Book of Memories’in çıkış videosu yayınlandı!

Korkmak için yeni bahaneniz hazır!


Oyun sektörünün en iyi türlerinden olan korku gerilim oyunları yepyeni oyunlarla genişlemeye devam ediyor. Silent Hill: Book of Memories de bu türlerin en iyi yapımlarından birisi.

PS Vita için gelmeye hazırlanan oyunun ilk çıkış videosu da geçtiğimiz saatlerde yayınlandı. Oyunumuz Sony'nin yeni çıkacak konsolu PS Vita için hazırlanma aşamasında devam ediyor. 4 kişiye kadar co-op'un oynanabildiği oyunumuzun yapımcı koltuğunda WayForward Technologies oturuyor.

1349004883_silent-hill-movie-wallpaper-012-680x544.jpg
Yapımın HD kalitesindeki seslerinin arkasında duran isme baktığımızda ise 2006'dan beri süren ünlü Dexter dizisinin müzikçisi Daniel Licht karşımıza çıkıyor. Silent Hill: Book of Memories 16 Ekim'de PS Vita için yayınlanacak.

Oyunun PC, XBOX ve PS3 gibi konsol versiyonlarının çok daha korkunç ve gerilim yüklü olduğunu hatırlatalım. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri yeni oyunun çıkış videosuyla başbaşa bırakalım isteriz, iyi seyirler.Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.