Oyun

Sivillerin direnişi büyüyor

M.A.T. online Türkiye açık betası bugün başlıyor.

Sivillerin direnişi büyüyor

Kapalı beta sürecini 20 Kasım 2012’de tamamlayan M.A.T. (Mission Against Terror) Online Türkiye, verdiği kısa aranın ardından bugün (10 Aralık 2012 Pazartesi) saat 17.00’de açık betaya geçiş  yapıyor.

GMB Games’in yayıncılığını yaptığı M.A.T. (Mission Against Terror) Online, bundan yaklaşık 1 ay önce Türkiye pazarına girmişti. Kasım ayında kapalı beta sürecini tamamlayan M.A.T. Online Türkiye oyuncularının merakla beklediği açık betaya bugün başlıyor.

1355150543_mat10aralik2012.jpg

Eğlence Katlanarak Artıyor

Kapalı beta sürecinde farklı oyun modları ve kendisini benzerlerinden ayıran pek çok özelliği ile MMOFPS türüne yeni bir nefes getiren M.A.T. Online, açık betaya da yine yenilikler ve farklılıklarla geliyor. Eğlence katsayısı yüksek oyun modlarına yenilerini ekleyen M.A.T. Online Türkiye, Kuzey Amerika sunucularında oynamış olan oyuncuların aşina olduğu ve merakla Türkiye sunucularına da yüklenmesi beklenen yeni harita ve oyun modları ile kendi eğlence katsayısını artırarak sunucularını açık beta ile ikinci kez açıyor.

1355150561_asilsavasa.jpg

İşte açık beta süreci boyunca gelecek olan oyun modlarından bazıları:

-          Yapay Zeka Mumya Modu

-          Bomba Modu

-          Bireysel Ölüm Maçı

-          Tank Modu

-          Bayrak Kapma

-          Terminatör Modu

-          Ejder İmparatorun Mezarı

Yepyeni, renkli ve aksiyon dolu yeni haritalarla gelen bu farklı ve eğlenceli oyun modlarına bir de silah seçeneklerinin artması eklendiğinde M.A.T. Online Türkiye tüm oyuncularını yeniden eğlenceye doyurmak için geliyor.

Büyük Gün Bugün

20 Kasım’da kapalı beta sürecini sonlandıran M.A.T. Online Türkiye bugün (10 Aralık 2012 Pazartesi) saat 17.00’de açık betaya başlıyor. M.A.T. Online Türkiye bu genişletilmiş yeni hali ile tüm Özgürlük Savaşçılarına heyecan ve eğlenceyi bir arada yaşatmaya geliyor.

Hala M.A.T. Online Türkiye’nin heyecan ve eğlence dolu cephesinde çarpışmaya başlamamış olanlar https://mattr.subagames.com/WelcomeTR.aspx adresine girerek ücretsiz olarak karakter hesaplarını oluşturabilir ve https://mattr.subagames.com/Download.aspx adresinden, yine ücretsiz olarak oyunun kurulum dosyasını edinebilirler.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.