Son zamanların bağımlılık yapan popüler mobil oyunları - Page 1

Zihin egzersizi sevenlerin yeni oyunu 100 oyun bağımlıklarına yenisini ekliyor. Oyunun tek amacı 100’e ulaşmak. Ancak bu göründüğü kadar kolay değil. Sınırsız olasılıkla karşı karşıya kalacağınız bu oyunda zihninizi zorlayabilir ve kendi kendinizin rakibi olabilirsiniz.

4 farklı kategorinin yer aldığı oyunda skorunuzu arkadaşlarınızla kıyaslayabilir, rekor kırabilirsiniz.

Son zamanların bağımlılık yapan popüler mobil oyunları - Page 2

Oldukça zor ancak bir o kadar bağımlılık yaratan oyunlardan biri Piano Tiles. Reflekslerinizi geliştirirken çaldığınız beste ile ruhunuzu dinlendirebilirsiniz tabi ki hata yapmamak koşulu ile. Bir çok farklı kategorinin yer aldığı bu zorlu ve eğlenceli oyunda herkese uygun bir oyun stili mevcut.

Son zamanların bağımlılık yapan popüler mobil oyunları - Page 3

Türünün örneklerinden farklı olan bu zeka testi sıkılmadan oynayabileceğiniz ve aynı zamanda dikkatinizi ölçebileceğiniz eğlenceli bir oyun. Kısa sürede çok kişiye ulaşan bu uygulama ile siz de kendinizi sınayabilirsiniz.

Son zamanların bağımlılık yapan popüler mobil oyunları - Page 4

Sayıların katlarını alarak 2048’e ulaşmaya çalışılan bu zeka oyunu sizi oldukça zorlayacak. Son günlerde bağımlıları artan oyunda 2048’e mutlaka ulaşmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.