Oyun
Sonic'in büyük sırrı ortaya çıkıyor!

Sonic kanalından yayınlanan video büyük ilgi çekti!

Sonic The Hedgehog kanalında yayınlanan "çok gizli" video, oyun dünyasında büyük yankı uyandırdı.

Sabah saatlerinde, 300 binden fazla kişinin takip ettiği Sonic Hedgehog kanalında ilginç bir video paylaşıldı. Videonun sırlarla dolu olduğunu ifade etmemiz hiç de yanlış olmaz.

Konuyla ilgili pek çok iddia mevcut. Videodaki kırmızı "R" harfinin "Reboot" yani yeniden başlatma anlamına gelebileceği iddia ediliyor. Yani Sonic Boom TV serisi sona erebilir ve karşımıza çok daha ilginç bir dizi çıkabilir.

Sonic kanalından yayınlanan video büyük ilgi çekti! - Resim : 1

Diğer bir iddia ise All Stars Racing 3'ü işaret ediyor. Ünlü yarış oyunu serisi All Stars Racing'in devamının geleceği ve yapımın gelişme safhasında olduğuna dair söylentiler ortaya atılmıştı.

Öte yandan yepyeni bir oyun serisi de ortaya çıkabilir. Zira bazı Sega yetkilileri, "eski serinin devamı bir Sonic oyunu planlamadıklarını" vurgulamıştı. Ancak şartların her saniye değiştiği oyun dünyasında, bu da değişebilir. Sonic Racing (R harfine tekrar dikkat) isimli bir oyunun piyasaya sürülmesi de ciddi bir olasılık.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.