Oyun

Sony, 1TB depolamaya sahip PlayStation 4'ü duyurdu

1TB’lık PlayStation 4 Ultimate Player Edition bu ay sonunda Japonya'da temmuz ayında ise Avrupa ve Kuzey Amerika'da satışta olacak.

Sony, 1TB depolamaya sahip PlayStation 4'ü duyurdu

Sony, haziran başında Federal İletişim Komisyonu - FCC'de ortaya çıkan 1TB’lık hafıza sahip PlayStation 4’ü resmileştirdi. Microsoft’un 1TB depolamaya sahip Xbox One duyurusunda birkaç hafta sonra tanıtılan 1TB’lık PlayStation 4 Ultimate Player Edition, halihazırda satışta olan PlayStation 4’ün tam iki katı depolama alanı sunuyor. 1TB depolama sahip PlayStation 4 sayesinde oyun tutkunları daha fazla oyun indirip, saklayabilecek ve oynamadığı oyunları silme derdinden kurtulacak.

Haziran sonunda Japonya’da 15 Temmuz’dan itibaren ise Avrupa ve Kuzey Amerika’da raflarda olacak konsol sadece depolama miktarındaki artışla gelmiyor. Ufak çaplı gelişmeleri de beraberinde getiren PlayStation 4 Ultimate Player Edition, önceki modele kıyasla daha hafif bir kasa ve daha iyi pil ömrü sunuyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.