Oyun

Sony indirime gidiyor!

Microsoft'un Summer of Arcade kampanyasını devam ettirirken, Sony de PSN Play da kampanya yapma yoluna gidiyor.


Microsoft'un Summer of Arcade kampanyasını devam ettirirken, Sony de PSN Play da kampanya yapma yoluna gidiyor. PSN Play ile birlikte, 4 hafta boyunca her hafta PSN'de yeni bir oyun satışa sunulacak.

%20 indirime PSN Plus kullanıcıları sahip olacak. Bu ayın 23'ünde Street Fighter 3rd Strike Online Edition'la başlayacak olan promosyon, oyunu her karakterle bitirdikten sonra açılan Gill karakteri promosyon dahilinde oyunculara hemen ardından sunulacak. Ay sonunda ise DeathSpank ta kampanya yapılacak. The Baconing alanlara "Roesha - One Bad Mutha" karakteri ücretsizolacak kullanıcılara sunulacak.

1312842381_16.jpg

6 Eylül'de BloodRayne'de kampanyaya gidecek oan Sony, Betrayal'le devam edecek promosyonda ise PlayStation Home'a özel bir sanal eşya ve dinamik tema ücretsiz verilecek. Son kampanya olarak da 13 Eylül'de Renegade Ops alanlar araç ve karakter paketini ücretsiz kulanabilecek.

Kampanya süresince her oyun 14,99 dolar'dan kullanıcılara sunulacak ve ön siparişle alanlara sabit bir tema ücretsiz olarak gönderilecek. Bütün oyunları alırsanız, 20 Eylül'de satışa çıkacak olan Payday The Heist oyununu ücretsiz olarak alabileceksiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.