Oyun

Splinter Cell Kesin çıkış tarihi belli oldu!

Yine sinsi ajanımız ve sağlam ekibimiz ile yollara düşüyoruz.

Splinter Cell Kesin çıkış tarihi belli oldu!

1358374293_1.jpg
Splinter Cell benim çocukluğumun oyunudur. O zamanlar şimdiki gibi en son teknoloji milyonlarca çözünürlüğe sahip ekran kartları yoktu. Buna rağmen elimizdeki bilgisayar ile yetinmeye çalışırdık.

Splinter Cell: Blacklist’in hem geliştirici hem de dağıtıcı koltuğunda son zamanarın en başarılı oyun firmalarından ve Assassin’s Creed’in de yapımcısı olan UBİSOFT bulunuyor. Zaten Splinter Cell her zaman sevilen oyunlardan olmuştur. UBİSOFT’un da başarısını birleştirirsek ortaya güzel bir sentez çıkacağını umuyoruz.

Oyunun konusu her zamanki gibi Amerika! Hakikaten benimde midem kaldırmaz oldu ama güzel oyunların da böyle katlanılmaz özellikleri var elden bir şey gelmez.

Amerika diyorduk değil mi? Oyundaki amacımız ekibimizi kurup Yine Amerika’yı korumak ve bu uğurda bir dizi tehlikeli ve bir o kadar da macera, aksiyon ve gizlilik dolu operasyonlara çıkmak.

Oyun 20 ağustos 2013’de bütün platformlarda satışa sunulacak. Bilgilerinize…

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.