Oyun

Star Wars Battlefront 2 EA Access'e eklendi!

Electronic Arts, Star Wars Battlefront 2'yi EA Access sisteminin kütüphanesine ekledi. İşte detaylar!

Star Wars Battlefront 2 EA Access'e eklendi!

Electronic Arts, Star Wars Battlefront 2'yi EA Access sisteminin kütüphanesine ekledi. EA Access aboneleri oyunu indirip abonelikleri devam ettiği süre boyunca oynayabilir.

EA Access aboneliği ile sistemin kütüphanesinde bulunan oyunları ücretsiz olarak oynayabilir, piyasaya çıkmadan yeni EA oyunlarını 10 saat kadar deneyebilir ve EA alışverişlerinde yüzde 10 indirimler alabilirsiniz.

EA Access nedir? EA Access, Electronic Arts'ın Xbox One'a özel olarak sunduğu bir servistir. Çoğu oyuncu bu servisi PS Plus ile karşılaştırmakta ancak Plus'ın karşısında Xbox Live Gold yer almaktadır. Bir diğer deyişle Sony yeni nesle PS Plus ile giriş yaparken Microsoft, Xbox Live Gold ve Electronic Arts Access ile karşılık vermiştir.

Aslında EA bu servisi PlayStation platformuna da getirmek istemiş ancak Sony akıl almaz bir şekilde bu teklifi reddetmiştir.

EA Access, bir nevi oyun kiralama servisidir. Ancak bu serviste yalnızca Electronic Arts'ın yayıncılığını üstlendiği (Örneğin; Battlefield 5, Mass Effect Andromeda) yapımları kiralayabilirsiniz. Peki bu servisin faydaları nelerdir? 

Star Wars Battlefront 2 EA Access'e eklendi!

Electronic Arts Access servisine üye olan oyuncular, EA'ın henüz çıkış yapmamış yapımlarına erken erişim hakkı kazanır. Bir diğer deyişle henüz çıkış yapmamış bir EA oyununu 5 gün önceden konsolunuza indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Dilerseniz bir EA oyununu satın almadan (Süre kısıtlaması 10 saattir.) ücretsiz olarak deneyebilir ve beğenirseniz satın alıp kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.  EA'nin çıkış yapalı üzerinden uzun vakit geçmiş oyunlarını da aboneliğiniz devam ettiği sürece herhangi bir kısıtlama olmaksızın istediğiniz zaman oynayabilirsiniz.

Ayrıca bu servise üye olan oyuncular Xbox Store üzerinden gerçekleştirecekleri dijital alışverişlerde EA oyunlarında ekstra %10 indirim kazanmaktadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.