Oyun

Star Wars: Battlefront 2'nin ilk fragmanı yayınlandı!

Star Wars: Battlefront 2'nin fragmanı sızdırıldı.

Star Wars: Battlefront 2'nin ilk fragmanı yayınlandı!

Star Wars, sinema sektörünün her zaman ağır taşlarından bir tanesi olmuştur. Bu evrende çıkan her film yapımcısına çok büyük paralar kazandırdı. Star Wars yalnızca film sektöründe ilerlemiyor, oyun sektörü içinde yıllardır birçok oyun çıkarıldı. Bunların sonuncusu ise Battlefront. DICE’ın geliştirdiği, EA’ın ise yayıncılığını üstlendiği Battlefront II, bu muazzam seriyi oyun sektöründe de lider yapmayı amaçlıyor.

1491997546_star-wars-battlefront-2-02.png

İlk oyun, oyuncular tarafından her ne kadar beğenilmiş olsa da birçok eksiğinin olmasından dolayı eleştirilmişti. İlk başta uzayda geçen savaşlar olmaması ve özellikle oyunda hikaye modunun olmaması, hikayeye önem veren oyuncuları hayal kırıklığına uğratmıştı. 13 - 16 Nisan tarihlerinde Orlando’da gerçekleşecek Star Wars Celebration etkinliğinde yayınlanması beklenen Star Wars: Battlefront II fragmanı sızdırıldı.

Oyunun bu sefer bir hikaye moduna sahip olması oyunu son derece kaliteli kılıyor. Oyunun hikaye modunun olması, multiplayer’a yönelmedikleri anlamına gelmiyor. Zaten Battlefront, her zaman Multiplayer’a odaklanan bir oyun olmuştu.Oyunda bu sefer Rey, Kylo Ren, Yoda ve Darth Maul gibi karakterler de var. Bu kısa videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.