Oyun

Star Wars filmini kendiniz çekmek ister miydiniz?

Dünyanın en ünlü filim serilerinden biri olan Star Wars'ın yönetmeni olmak ister misiniz?


Star Wars filmi 1977 yılında yayınlanan ilk bölümü ile gişe rekorlarını altüst etmiş ve bir efsana haline daha ilk gününden dönüşmüştü. Bu filmi bilemeyenler için öncelikle kısaca filmi anlataım. 

Film serisinin ilki 25 Mayıs 1977'de, 20th Century Fox tarafından Star Wars(Yıldız Savaşları) ismiyle yayınlanmış ve dünya çapında bir popüler kültür fenomeni olmuştur. Üçer yıl arayla iki devam filmi yayınlanmıştır. Orijinal üçlemenin son filminin yayınlanmasının 16 yıl ardından, "öncül" üçlemenin ilk filmi yayınlanmıştır ve tekrar üçer yıl arayla, diğer iki film de yayınlanarak, tüm seri 19 Mayıs 2005'te tamamlanmıştır. (Wkipedia)

1403258389_1685979.jpg

Yeni geliştirilen bir oyun ile Star Wars filmini kendi karakterleriniz, kendi uzay geminiz, kendi mekanınızda yönetmen koltuğuna oturarak çekebiliyrsunuz. Kameraları istediğiniz açı ile yerleştiriyor ve bu görüntüleri istediğiniz şekilde birleştirebliyorsunuz. Oyuun en eğlenceli tarafı ise karakterlere kendi sesinizle de hayat verebiliyor oluşunuz. Oldukça eğlenceli olan Star Wars Scene Maker oyununu buradan ücretsiz olarak indirip hemen harikalar yuaratmaya başlayabilirsiniz. 

iPad'i olan kişiler için özellikle önerdiğimiz bu oyunun oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.