Steam 2019'un en iyi oyunlarını anketle belirledi! - Page 1

Steam, 2019'un en iyi oyunlarını belirlediği anketinde oyunseverlere Yılın Oyunu, Yılın VR Oyunu, En İyi Oyun, En Yenilikçi Oyun, Arkadaşlarla Daha Zevkli, Zengin Hikayeye Sahip Üstün Oyun, Üstün Görsel Stili, Aşk ile Devam Ettirilen ve Kötü Olduğunuz En İyi Oyun kategorilerinde seçim yapmalarını istemişti.


Steam 2019'un en iyi oyunlarını anketle belirledi! - Page 2

Yılın Oyunu: Sekiro: Shadows Die Twice
Sekiro: Shadows Die Twice'ta ölümün eşiğinden kurtulan gözden düşmüş 'tek kollu bir kurtsun'. Karanlık ve çarpık bir dünyada hayattan daha büyük düşmanlarla yüzleşirken Japonya'da 1500'lü yılların sonlarındaki Sengoku dönemini keşfet. Ölümcül protez aletleri ve ninja yeteneklerini kullanırken kanlı bir çatışmada gizlilik, dikey zikzak ve ilkel kafa kafaya çarpışmayı bir araya getir.

Steam 2019'un en iyi oyunlarını anketle belirledi! - Page 3

Yılın VR Oyunu: Beat Saber
Beat Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir sanal gerçeklik ritim oyunudur. Oyun, bir çift kırmızı ve mavi ışık kılıcıyla müzikal ritimleri temsil eden oyuncu dilimleme bloklarını içeriyor.

Steam 2019'un en iyi oyunlarını anketle belirledi! - Page 4

Aşk ile Devam Ettirilen: Grand Theft Auto 5
Grand Theft Auto V, Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon-macera tarzı video oyunu. Grand Theft Auto serisinin beşinci oyunudur. 17 Eylül 2013 tarihinde PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya çıkmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.