Oyun

Steam çıldırdı! 1100 TL’lik oyun kısa süreliğine ücretsiz oldu!

PC oyunculuğu denildiğinde akla ilk gelen isimlerden biri olan Steam, kampanya üzerine kampanya yapmaya devam ediyor. İşte konunun detayları.

Steam çıldırdı! 1100 TL’lik oyun kısa süreliğine ücretsiz oldu!

Eğer sağlam bir PC’ye sahipseniz size çok iyi haberlerimiz var. Steam normal de 1100 TL’ye sattığı Call of Duty Modern Warfare 2’yi kısa süreliğine ücretsiz yaptı. Oyunu hali hazırda Steam hesabınız üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

20 Mart tarihine kadar ücretsiz sürümü, sınırsız bir şekilde deneyimleyebileceksiniz. Bu deneyim içerisinde aşağıdaki oyun modları ve haritalar açık olacak.

Temel (6v6) Haritalar: Farm 18, Mercado Las Almas, Shipment, Dome, Himmelmatt Expo
Temel Modlar:  Team Deathmatch, Hardpoint, Domination, Kill Confirmed, Gun Game, Infected, One in the Chamber, All or Nothing
Savaş Haritaları: Santa Seña
Savaş Haritası Modları: Ground War, Invasion
Special Ops: Atomgrad — Special Ops Raid Bölüm 01 (Yalnızca standart zorlukta)

Steam çıldırdı! 1100 TL’lik oyun kısa süreliğine ücretsiz oldu!

Oyunu indirmek için Steam üyeliğiniz olması yeterli. Eğer üyeliğiniz varsa oyunu hemen indirme kuyruğuna ekleyebilirsiniz. 20 Mart’tan sonra bu ücretsiz sürüm kullanılamayacak. Lakin oyunu satın alırsanız, kaydettiğiniz ilerlemeyi oyuna aktarabileceksiniz. Bu da önemli bir artı.

Gerçi şunu da göz ardı etmemek gerekiyor. Yeni COD oyununun çıkmasına hayli zaman var. Yani şu aralar aksiyonu bol bir PvP oyunu arıyorsanız bu deneyim size iyi gelebilir. En azından CODMW2’nin almaya değer bir oyun olup olmadığını tartmış olursunuz.

Yorumlar
P.
Yazık. Berbat haberciliğinize
Cevapla
Ömer
Beyler sınırlı oynuyabilecez bir süre sonra silecek oyunu kendi
Cevapla
Teknolojioku.com leş gibi
İmkansız bir şeye imza
Cevapla
Kerem
Adam doğruyu söyledi beyler takip edin Steam haberlerini rencide etmeyin boşuna ben aldım gerçektende doğru söylüyordu inanmıyan varsa DC gelebilir gösteririm
Cevapla
isimsiz
yalan haberci , herkezden iyi küfür yedin böyle devam et . %50 ondirim bile yok .
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.