İnternet üzerinden oynanabilen, devasa bir dünyaya sahip ve karşınızdaki araçları yerle bir edebileceğiniz bir oyun mu arıyorsunuz? Üstelik bu oyunun ücretsiz olmasını talep ettiğinizi varsayıyoruz.

27 Haziran 2017'de yayınlanan Crossout, tüm beklentilerinize karşılık verebilecek nitelikte. Yapımda yepyeni silahlar geliştirebilir, mevcut silahları ve aracınızın motor gücünü modifiye edebiliyorsunuz. Yapım bir çeşit kıyamet sonrası düstopik dünyayı konu alıyor.

Closers, çok oyunculu bir MMORPG oyunu. Yapımdaki rolünüzü Closer veya öte dünyalı varlık olarak belirleyebilirsiniz.

Yapımın sistem gereksinimleri ise şöyle biçimlendirilmiş. İşletim sistemi : Windows 7, Intel/AMD çift çekirdek işlemci, 2 GB RAM, Geforce 7600 ekran kartı....

En gelişmiş tankların, kendisine denk kuvvetlerle savaşını sembolize eden War Thunder, gerek asgari ihtiyaçları gerekse son derece keyifli aksiyon motoru ile dikkat çekiyor.

Neverwinter Nights oyun serisi, aslında R.A Salvatore tarafından yazılan bir kitaptan esinlenilmişti. Neverwinter Nights'ın ilk oyunu 2002 yılında piyasaya sürüldü. Büyük başarı elde edilen yapımın ikinci oyunu ise 2006 yılında piyasaya sürüldü.

Neverwinter ise hem kitap, hem de oyun serisinden esinlenen bir MMORPG türevi. Neverwinter, Stream'deki en popüler ücretsiz oyunlar arasında.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.