Oyun

Steam’de Kara Cuma indirimi başlıyor!

Black Friday indirimine hazır mısınız?

Steam’de Kara Cuma indirimi başlıyor!

Valve tarafından bizlere sunulan; dijital oyun ve yazılım platformu olan Steam'de yeni bir indirim dönemi daha başlıyor. Ünlü ödeme sistemlerinden biri olan PayPal'dan gelen e-mail ile ortaya çıkan Steam Sonbahar İndirimi için tarih verildi.

26 Kasım - 1 Aralık tarihleri arasında görülen indirim için, henüz Valve bir yanıt vermese de; Kara Cuma'nın da 28'inde olacak olması, bu iki indirimin birleştirmiş olabileceğini de belirtelim. Geçtiğimiz son iki indirim etkinliği ile pek yüzleri güldüremeyen Steam, Türkiye saati ile 20:00'de başlayacak olan Steam Sonbahar İndirimleri ile 2014 yılının son aylarında bizleri nasıl karşılayacak...

Not: ABD'de şükran gününü takip eden ilk Cuma'ya verilen isimdir. Kara Cuma ile ülkede pek çok firma, internet üzerinden satış yapan şirketler dahil büyük indirimler yapmaktadır. Bizim Cuma ile ilgisi yoktur. Kara Cuma denmesinin sebebi şükran günü sonrası trafikteki yoğun yaya ve araç trafiği yüzünden konulmuş bir isimdir.

Kaynak: LeaderGamer

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.