Oyun

Steam'in yapacağı 3 büyük indirimin tarihi ortaya çıktı

Steam Database, bu yıl Steam'de gerçekleşecek üç büyük indirimin tarihlerini ortaya çıkardı.

Steam'in yapacağı 3 büyük indirimin tarihi ortaya çıktı

Oyuncular tarafından vazgeçilmez bir platform haline gelen Steam tarafından yapılması beklenen indirimlere ait tarihler ortaya çıktı.

Steam'in yapacağı 3 büyük indirimin tarihi ortaya çıktı

Steam Database tarafından ortaya çıkarılan ve oyun severler tarafından merakla beklenen indirim günleri Cadılar Bayramı İndirimi, Sonbahar İndirimleri ve Kış İndirimleri olarak isimlendiriliyor. Steam kullanıcılarına sunduğu büyük indirimler ile kısa sürede oyuncuların vazgeçemediği bir platform haline gelmeyi başardı. Her yıl düzenli olarak indirimler yapan platformun önümüzdeki zamanlarda da indirim yapması bekleniyor. İndirim günlerinde Steam’de yer alan birçok oyunda indirim yapılırken yeni çıkan oyunlarda da indirimlerin yapılması oyun severleri bir hayli memnun ediyor.

Steam kullanıcıları resmi indirim günlerini merakla bekliyor fakat Steam yapacağı indirimlerin tarihlerini önceden resmi olarak açıklamıyor. Steam Database tarafından ortaya çıkarılan ve oyun severleri heyecanlandıran indirim tarihlerinin ortaya çıkmasını sağlayanlar ise oyun geliştiriciler.

Ortaya çıkan resmi indirim günleri

Steam tarafından her yıl düzenli olarak yapılan indirimler çıkış gününe kadar kullanıcılara açıklanmıyor. Resmi olarak ilan edilmeyen fakat Steam Database’in sitesinde yer alan bilgilere göre beklenen indirim günleri şu şekilde;

Cadılar Bayramı İndirimi: 28 Ekim - 1 Kasım

Sonbahar İndirimleri: 26 Kasım - 3 Aralık

Kış İndirimleri: 19 Aralık - 2 Ocak

Yorumlar
Cryfd
Olmaması gerekir. Battlefield 1'de de ingilizlerin gözünden Çanakkale Savaşı anlatılmıştı. Aslında oyunlar siyasete bulaşmamalı.
Cevapla
Lloyd
Black Friday indirimleri de kasımda olacak galiba.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.