Oyun

Street Fighter 5 hakkında merak edilenler!

Street Fighter 5 hayatımıza ne zaman girecek? CAPCOM konuştu!


Tüm zamanların en çok oynanan konsol oyunlarından olan Street Fighter, şüphesiz 90'lı yılların en vazgeçilmez oyunları arasındadır. Takipçilerimizin büyük çoğunluğu hatırlayacaktır o dönemleri. King of Fighters, Tekken vs şeklinde uzayıp giden bir oyun furyasını temsil ediyor aslında..

1375082148_street-fighter-iv-4-copy.jpg

Dünyada 7'den 70'e her yaştan kullanıcısı olan Street Fighter'in geliştiricisi yeni oyunu 5 hakkında demeç verdi. Kısa zaman önce Ultra Street Fighter 4'ü duyuran firma, geçtiğimiz saatlerde yeni oyunun akıbeti hakkında çeşitli demeçler verdi. CAPCOM'u temsilen Yoshinori Ono, günümüze gelindiğinde, yeni nesil konsollar için oyun üretmenin maliyetine değindi. 

1375081003_ultra-street-fighter-iv-2.jpg

Ono verdiği demeçte, Street Fighter'ı biz oyun severlerden daha fazla devam ettirmek isteriz fakat şuan için herhangi bir yeni hamlelerinin olmadıklarını, Street Fighter 5'in herhangi bir şekilde geliştirilmesinin söz konusu olmadığını dile getirdi. Zira Ultra Street Figher 4'ün yaptığı satış rakamları firmanın bu denli büyük bir kararı neden aldığını çok net bir şekilde anlatıyor aslında.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.