Oyun

Street Fighter X Tekken severlere müjde!

Bu haber Street Fighter X Tekken severleri hem sevindirecek hem de şaşırtacak.


Bu sabah Capcom tarafından yapılan yeni DLC açıklaması, oyun severleri şaşkına çevirdiği gibi ayrıca sevindirdi.

Anlaşıldığına göre Capcom son günlerde Street Fighter X Tekken için oldukça sıkı bir çalışma içerisine girdi. Şirketin sık sık Street Fighter X Tekken hakkında açıklama yapmasından dolayı bu sonuç ortaya çıkıyor. Şirketin yaptığı son açıklamaya göre, oyuna tam 12 yeni dövüşçü katılacak ve bir DLC çıkarılacak.

1341747534_street-fighter-x-tekken-images-e1331047403832.jpg

İlk önce bu 12 karakterlik DLC aslında sadece PS Vita için düşünülüyordu. Capcom şirketi daha sonra karar değişikliğine gitti ve bu paketi tüm konsollara çıkarmaya karar verdi. DLC, 31 Temmuzdan itibaren PlayStation 3 ve Xbox 360 konsollarına çıkartılacak. 12 karakter dövüşçüsü olan paketin fiyatı tam 20 dolar olarak belirlendi.

Bir ek pakete göre 20 dolar oldukça yüksek bir fiyat. Bunun nedeni ise pakete gelen yeni özellikler. Capcom, paketin içerisinde sadece 12 dövüşçünün yer almayacağını söyledi. Bu paketin içinde dövüşçülerin yanında, yeni kostümler, ufak yamalar ve şirketin henüz açıklamadığı bir iki sürpriz daha yer alıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.