Oyun

Street Fighter'dan Guile'nin evrimi!

Ryu, Ken ve Chun Li kadar olmasa da Guile de çok ünlü bir Street Fighter karakteridir. İşte Guile'ın yıllar içerisindeki evrimi!


Dünyanın en sevilen dövüş oyunlarından Street Fighter her karakteri ayrı efsanedir ve çok sevilir. Guile de onlardan biri. Ryu, Chun Li ve Ken kadar popüler olmasa da seveni çoktur. Tam adı Albay William F. Guile'dır. İlk olarak Mart 1991'de arcade salonlarında Street Fighter 2 ile hayatımıza girdi.

Kaslı ve güçlü tekmeleriyle ünlü komando 1994 yılında çekilen filmde Jean-Claude Van Damme tarafından canlandırılmıştı. En ünlü hareketi Sonic Boom'dur. Kazandığı dövüşlerden sonra saçlarını tarayarak karizmasına karizma katar.

1483136800_sonicboom2.jpg

Guile'yi bu kadar sevmemizin sebebi saçı veya her şeye uyan kendine özgü efsanevi müziği olabilir. Street Fighter oynayıp da Guile'nin müziğini bilmeyen yoktur. Bizi bırakıp gitmeyip aileden biri olup bir çok Street Fighter oyununda bulunması da mutluluk veriyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.