Şubat ayında bedava oynayabileceğiniz oyunlar! - Page 1

Oyun dünyasının iki ezeli ismi PlayStation ve Xbox arasındaki çekişmede, Xbox adına önemli bir fark olarak ortaya çıkan ve yıllardır terazinin PlayStation kısmı ağır basarken, bir an da tüm dengeleri alt üst eden Xbox Game Pass servisi büyümeye devam ediyor.


Microsoft tarafından Xbox ve PC kullanıcıları için hizmete sunulan bu abonelik servisi, düzenli aralıklarla bünyesine yeni oyunlar katmakta kararlı. Hali hazırda, serviste yüzlerce oyun mevcutken, önümüzdeki 2 hafta içerisinde bu oyunlara 10 yeni oyun daha eklenecek.


Tabi bu yapımların bazılarının konsol, bazılarının ise hem konsol hem de PC için kullanıma sunulacağını hatırlatalım. Ayrıca 15 Şubat itibariyle bazı oyunların da servisten kaldırılacağını şimdiden söyleyelim.


İşte önümüzdeki iki hafta boyunca Xbox Game Pass’e yüklenecek oyunların isimleri ve bu oyunlara erişebileceğiniz tarihler:

Şubat ayında bedava oynayabileceğiniz oyunlar! - Page 2

3 Şubat 2022


Contrast  - (Konsol)


Dreamscaper - (Konsol, PC)


Telling Lies - (Konsol, PC)

Şubat ayında bedava oynayabileceğiniz oyunlar! - Page 3

10 Şubat 2022


Besiege - (Konsol, PC)


CrossfireX - (Konsol)


Edge of Eternity - (Konsol, PC)


Skul: The Hero Slayer - (Konsol, PC)


The Last Kids on Earth and the Staff of Doom - (Konsol, PC)

Şubat ayında bedava oynayabileceğiniz oyunlar! - Page 4

14 Şubat 2022


ARK: Ultimate Survivor Edition - (Konsol, PC)


Infernax - (Konsol, PC)

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.