Oyun

Super Mario Run, App Store'u çökertti!

Oyuncuların yeni çılgınlığı Super Mario Run, dün iOS cihazlar için yayınlandı. Super Mario Run'ın yayınlanmasından sonra App Store geçici olarak servis dışı kaldı.

Super Mario Run, App Store'u çökertti!

Nintendo'nun iPhone 7 etkinliğinde tanıttığı mobil oyunu Super Mario Run, dün gece App Store'da yayınlandı. Saatler içerisinde dünya çapında en çok indirilenler listesinde yer almayı başaran Super Mario Run, adeta oyuncuların izdihamına uğradı. Ancak Super Mario Run, App Store'da yayınlandıktan sonra bir takım sorunlar yaşandı.

iOS kullanıcılarının Super Mario Run için akın ettiği App Store, uzun bir süre hizmet veremedi. Apple, App Store'un arama bölümünün hizmet vermemesi üzerine, Super Mario Run'ı App Store'un Öne Çıkanlar bölümündeki "Uygulama ve Oyun Favorilerimiz"e ekledi.

Şimdilik App Store'daki sorun düzelmiş gibi görünüyor. Eğer Super Mario Run'ı indirmek istiyorsanız aşağıdaki linki kullanarak, iPhone ve iPad'e oyunu indirebilirsiniz.

Super Mario Run indir

1481878784_issues.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.