Oyun

Super Meat Boy ücretsiz oldu!

Super Meat Boy Epic Games'in oyun mağazasında ücretsiz oldu. 


Oldukça zor bir platform oyunu olan Super Meat Boy Epic Games'in oyun mağazasında ücretsiz oldu. 

İlgilenenler Epic Games Store üzerinden giriş yaparak oyunu ücretsiz olarak edinebilir ve ardından Epic Games Launcher aracılığıyla oyunu bilgisayarına indirebilir. Super Meat Boy 10 Ocak tarihine kadar ücretsiz dağıtılacak.

Peki oyunun amacı ne? Hikaye bizlere neler sunuyor? Bandage Girl, şeytani Dr. Fetus tarafından kaçırılır. Yani sıra dışı kahramanların kendilerini gösterme vakti geldi. Sadece Meat Boy isimli küçük, cildi olmayan, küp biçimli biri ölümden beter kadere sahip kız arkadaşını kurtarabilir.

Super Meat Boy ücretsiz oldu!

Smokin giyen tehlikeli Dr. Fetus'u 300'den fazla bölüm boyunca takip ederek kıyma makinesi boyunca yeteneklerinizi gösterin. Bu unutulmaz retro tarzı macerada kıyma olmamak için ezici ve aldatıcı tuzaklar ve epik şef dövüşleri ile iyi kontrole ve anlık zamanlama yapmaya ihtiyacınız olacak.

Kısacası ben saçımı başımı yolmayı seviyorum diyen oyunculardansanız o zaman Super Meat Boy'u kaçırmayın deriz. Buradan ilgili sayfaya ulaşarak oyununuzu edinebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.