Oyun

Survival Run with Bear Grylls ile adrenalini yaşayın!

Sonsuz koşu türü oyunlardan biri olan Survival Run with Bear Grylls'de heyecanınıza hakim olamayabilirsiniz!

Survival Run with Bear Grylls ile adrenalini yaşayın!

Koşu oyunu Survival Run with Bear Grylls, Android işletim sistemi kullanan akıllı cep telefonları ve tabletlerde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz adrenalin'i bol bir oyun.

Bu oyunda yapmanız gereken peşinizden kovalayan korkunç ayıdan kaçıp yaşama şansı yakalamak. Ancak yapmanız gereken sadece bununla sınırlı değil. Kaçarken aynı zamanda karşınıza çıkacak olan diğer tehlikelere karşı da hazırlıklı olmalısınız. Oyunumuzda farklı farklı yerlere rastlayacaksınız. Yani bazen paraşüt ile uçarak altın toplayacak, bazen sörf yaparak ya da yüzerek altınları toplamaya çalışacaksınız. Oyun sırasında topladığınız altınlar sayesinde sahip olduğunuz skorla kahramanımız Bear Grylls' in 9 farklı karakterini açma sansını yakalayabiliyorsunuz.

1383399112_1371306336srwbg1.jpg1383399147_1371306345srwbg2.jpg

Bazen hayatta kalmak için kaçmak gerekir. Survival Run with Bear Grylls koşu oyununda da meşhur doğa adamı Ayı Grylls'yi kontrol ediyor ve vahşi bir boz ayıdan kaçmak için koşuyorsunuz. Tabii bu sırada engellere de dikkat etmeniz gerekiyor. Dilerseniz aşağıdan oyunumuz için yayınlanan videoyu izleyebilirsiniz.

Oyunu indirmek için tıklayın: Play Store-Survival Run with Bear Grylls

  

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.