Alone in the Dark

Edward Carnby adındaki paranormal denilen yani doğa üstü olaylar alanındaki bir dedektif üzerine odaklanıyor. Kendisi ölümcül sonuçlara varan gizemli olayların açığa çıkması üzerinde çalışmaktadır. Bu vakte kadar kayda değer meseleleri çözmüş bir dedektiftir.

Bu kez dedektifin geçmişinden çıkagelen ve aslında çok zaman önce gömüldüğünü sandığı bir ayrıntı tekrar ortalığa düşer. O andan itibaren de Edward Carnby, hayatının en tehlikeli yolculuğuna çıkar. Bu süreçte eski sevgilisi güzel arkeolog Aline Cedrac ve pek anlaşamadığı hükümet adına çalışan Richard Burke da olayların içinde yer alacaklardır. Korku ve gizem dolu dakikalar onları beklemektedir.

Angry Birds

Uçma yetileri olmayan kuşların barış içinde yaşadıkları cennet vari bir adada öfke problemini bir türlü yenemeyen Red, arkadaşları bomba ve Chuck diğer kuşlar tarafından dışlanmıştır. Bir gün gemi dolusu domuzlar çıkagelir. Adada yaşayan diğer kuşlara dostça davranan domuzlar kısa sürede ada halkının güvenini kazanır.

Red, ada halkını domuzlar konusunda defalarca uyarır ve güvenmemelerini ister.
Domuzlar bir gece adadaki tüm yumurtaları çalar ve kaçarlar. Yumurtaları çalınan kuşlar ne yapacaklarını bilemezler. Çaresiz kalan kuşlar uyarılarına kulak asmadıkları öfkeli kuş Red'den yardım talep ederler. Red'in bu duruma yaklaşımı halkın beklemediği bir yönde olur. İçindeki öfkeyi serbest bırakarak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.