Around The World: Tek elle oynayabileceğiniz bir oyun olan Around The World oyununda amacınız ekranın herhangi bir yerine dokunarak uçan kuşu dikenlerden uzak tutmak. Dikenlere çarptığınız anda oyun bitiyor. Oynaması oldukça kolay ve zevkli bir oyun olan Around The World oyununu mutlaka denemelisiniz.

aa 2: Popüler aa oyununun devam oyunu olan aa 2, Android platformunda tek elle oynayabileceğiniz en iyi oyunlardan biridir. Zaman geçirmek için birebir olan bu oyun biraz olsun sinirlerinizi bozabilir. Bu oyunu oynayacak kişilerin oldukça iyi konsantrasyon ve reflekslere sahip olması gerekiyor.

Shooty Skies:Crossy Road oyunun yapımcısı tarafından yapılan bu oyun sonsuz uçuş türünde bir oyun. Arcade makinelerinde oynamaya alıştığımız uçuş oyunlarının günümüz teknolojisine uyarlanmış hali olan bu oyunu oynarken çok eğleneceksiniz.

Elevator: Bu oyundaki amacınız sürekli olarak hareket eden asansörlerde hayatta kalmaya çalışmak ve bunu yapmak hiç kolay değil. Oldukça zor bir oyun olan Elevator sinirlerinizi biraz bozabilir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.