Oyun

Telltale Games Batman Oyunu Yapacak

Özellikle hikaye akışına doğrudan etki eden oyun dinamiğiyle dikkat çeken oyunları geliştiren Telltale Games, yeni ve heyecan verici bir duyuru yaptı


Özellikle hikaye akışına doğrudan etki eden oyun dinamiğiyle dikkat çeken oyunları geliştiren Telltale Games, yeni ve heyecan verici bir duyuru yaptı. Geçtiğimiz dönemlerde Walking Dead ve Game of Thrones gibi oyunları yapan firma, bu defa da Batman ile karşımıza çıkacak.

1449260951_telltale-batman.jpg

Telltale Games Batman Oyunu Yapacak

The Game Awards 2015 kapsamında dünyada ilk kez gösterimi yapılan fragman oyun ile ilgili detay vermese de bu iki büyük ismin yan yana gelmesi bile heyecan verici bir gelişme. Oynanış dinamikleri ve hikaye sunumuyla farklı lezzetler sunan Telltale Games'in Batman ile neler yapacağı merak konusu.

Önceki oyunlardan yola çıkacak olursak, bu oyunda da oyuncunun verdiği kararların hikaye akışını şekillendireceğini söyleyebiliriz.  Telltale Games firmasının CEO'su ve kurucu ortağı Kevin Bruner, bu oyun ile Bruce Wayne karakterinin iç dünyasındaki çatışmalara birebir tanıklık edeceğimizi söyledi. Oyunun PC, oyun konsolları ve mobil platformlar için çıkması bekleniyor.

Oyun ile ilgili ilk tanıtım videosunu paylaşıyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.