Oyun

The Division 2 olaylı bir çıkış gerçekleştirecek!

The Division 2 ilk gün güncellemesi ile oyuncuları sinirlendirecek gibi duruyor. İşte detaylar!

The Division 2 olaylı bir çıkış gerçekleştirecek!

Tom Clancy's The Division 2'yi kutulu olarak alan oyuncuları ilk günden büyük bir sürpriz bekliyor olacak. Özellikle PlayStation 4 oyuncuları için bunu ifade etmek daha doğru olabilir. 

The Division 2 olaylı bir çıkış gerçekleştirecek!

Ubisoft'un destek sayfası üzerinde belirtilene göre, Tom Clancy's The Division 2'nin fiziksel kopyasını satın alan PlayStation 4 kullanıcıları 88-92 GB; Xbox One ve PC kullanıcıları ise 48-52 GB boyutunda bir ilk gün yaması indirecek.

Yamanın ana oyun için çeşitli hata düzeltmeleri ve geliştirmeler içereceği belirtilmiş. Ek olarak, yine oyunun çıkışından önce, 11 Mart'ta, Title Update 1.5 yayınlanacak ve yaklaşık olarak 2 GB boyutundaki bu güncelleme ise açık beta testi sırasında yaşanan eksik ve kesilen sesler düzeltilecek.


 
Tom Clancy's The Division 2 PlayStation 4, Xbox One ve PC (Epic Games Store ve Uplay) için 15 Mart'ta çıkış yapacak. Oyunun çıkış sonrası ücretsiz içerikleri ve Year 1 Pass'i hakkındaki detaylar ise yakında Ubisoft tarafından paylaşılacak. 

Oyunun tanıtım fragmanına ve oynanış videosuna yukarıdaki oynatıcılardan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.