Oyun

The Last of Us 2 üzerinde çalışıldığı ortaya çıktı!

Naughty Dog'ın karakter tasarımcısı, The Last of Us 2'nin prototipi üzerinde çalışıldığını belirtti.


Naughty Dog'ın öncelikle PlayStation 3'e daha sonra da PlayStation 4'e çıkarttığı başarılı hayatta kalma oyunu olan The Last of Us ile alakalı bugün oldukça ilgi çekici bir haber ortaya çıktı. Eski bir Naughty Dog çalışanının LinkedIn profiline göre Naughty Dog şu sıralarda The Last of Us 2 üzerinde çalışıyor.

Nisan 2014 tarihinde Naughty Dog'dan ayrılan, fakat kısa bir süre sonra Uncharted 4: A Thief's End üzerinde ve henüz duyurulmamış bir AAA oyun üzerinde çalıştığını belirten Michael Knowland, Uncharted 4: A Thief's End projesinde karakter tasarımcısı olarak görev almıştı. Bugün ise NeoGAF kullanıcılarından olan JuanLatino, Michael Knowland'in LinkedIn profilinde The Last of Us 2 ile karşılaşıyor. Profilde karşımıza çıkan bilgilere göre Michael Knowland, Naughty Dog'da çalıştığı sıralarda 1-2 ay boyunca The Last of Us 2'nin prototipi üzerinde görev aldı. Geçtiğimiz aylar içerisinde The Last of Us 2'nin birkaç perakendeci tarafından listelendiğini, sizlerin de yukarıdan görebileceği konsept tasarımın çizildiğini göz önüne alırsak belli ki Naughty Dog içerisinde birşeyler oluyor. Fakat gerçekten The Last of Us 2 şu sıralarda Naughty Dog içerisinde geliştiriliyor ise 2015'in sonlarına kadar bu oyundan haber almamız pek mümkün olmayabilir. Görüldüğü gibi şu sıralar The Last of Us 2 prototip aşamasında bulunuyor.

Kaynak: LeaderGamer

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.