Oyun

The Last of Us’ın finali bir fan tarafından tekrar yazıldı!

Ayrıca bu son, oyunun yönetmeni tarafından da sevildi.

The Last of Us’ın finali bir fan tarafından tekrar yazıldı!

2013 senesine bomba gibi düşen The Last of Us'ın final sahnesi birçok oyuncuya göre oldukça yetersiz görünmüştü. Bizce gayet etkili ve yeterli bir sona sahip olan The Last of Us için bugün NeoGAF üzerinden oldukça güzel bir final sahnesi yazıldı. Ayrıca yazılan bu son, oyunun yönetmeni tarafından da Twitter üzerinden övgü ile karşılandı. Bahsettiğimiz bu finali görselin hemen aşağısından okuyabilirsiniz.

1420462208_2191.png

"Ellie ve Joel hastaneden araba ile uzaklaşır. Joel, Ellie'yi kurtarmıştır ve tüm Ateş Böcekleri'ni öldürmüştür." "Joel, arabanın yan aynasından baktığında ona doğru yaklaşan bir araba olduğunu görür ve hafifçe gaza basmaya başlar. Fakat Joel gaza basmaya başladıkça, onları takip eden araba da hızlanır." "Joel ile onları takip eden araba aynı hizaya geldiklerinde camdan o arabaya bakar ve dünyada görmek istediği en son kişiyi görür." "Joel, Vin Diesel'i görmüştür. Joel, eski drift yarışçısı geçmişini hatırlar." "Vin Diesel, Joel'e bakış atarak, sana meydan okuyorum bebeğim, der." "Joel, bu yarışı yapması gerektiğinin farkındadır fakat Ellie, Joel'ü hiç bu şekilde görmemiştir. Fakat, Joel'ün kanlarında yarışçı hissi dolaşmaya başlamıştır bile." "Ellie, Joel'e dönerek, bunu yapabilirsin Joel, der." "Ellie'nin sözü ile birlikte Joel gaza basar ve Vin Diesel ile yarışır. Yarışı Joel kazanır." "Ellie ve Joel kucaklaşırlar. Joel, Ellie'nin ellerini tutar ve kulağına şöyle fısıldar, biliyorsun Ellie biz çok hızlı ve çok öfkeliyiz." "Ağlamaya başlarlar."

Kaynak: LeaderGamer

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.