Oyun

The Witcher 2 için gelen 1.3 yamasında bir çok yenilik var.

RPG oyunları arasında önemli bir yere sahip olan The Witcher 2 için yeni bir güncelleme geliyor.


RPG açlığı çektiğimi günlerde hızır gibi yetişen The Witcher oyunu, her oyun severin gönlünde taht kurmayı başardı ve popülerliği çığ gibi büyüdü.

CD Project şirket sorunları nedeniyle The Witcher 2' yi çıkarması bayağa zahmetli ve uzun olsada, sonunda oyun severleri mutlu etti ve yeni oyununu piyasaya çıkardı.

1310465307_the-witcher-2.jpg

Şimdi bu meşhur oyun yeni bir yama yayınlanıyor. Bu yama sayesesinde hem hatalar gideriliyor hemde oyuna yeni görevler ekleniyor. Bag Down olarak adlandırılan bu ücretsiz yama oyunun ikinci bölümünü genişletecek. Eklenen yeni görevi başlatmak için Elthonem ile konuşmamız gerekecek. Elthonem Vergen' deki taş ocağının yanındaki kulübede yaşıyor. Yama geliştiren ekibin açıklaması; sabrılı oyuncuların ödüllendirileceği yönünde oldu.

1.3 yamasının diğer önemli özelliği ise, artık ekra n orantısını daha rahat kontrol edebileceğiz. 4:3, 5:4, 16:10 oranları da seçilebilecek. Ayrıca Nvidia 3D Vision içinde bazı çözümler getirecek.

Eğer hala The Witcher 2 oyununu denemediyseniz, mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz. Kendine özgü dünyasıyla oyun severleri büyüleyecek düzeyde bir oyun. Ayırca The Witcher filmindeki başrol karakteri Gerald' ı yönetmekte ayrı bir keyif.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.