Time Dergisi'ne göre en iyi 10 oyun! - Page 1

Dark Souls
Dark Souls bir Japon firması olan From Software tarafından geliştirilen bir aksiyon-rol yapma video oyunudur. Oyun, oyuncunun bir namevt karakteri yöneterek hacca çıktığı Lordran krallığında geçmektedir.

Time Dergisi'ne göre en iyi 10 oyun! - Page 2


The Legend of Zelda: Breath of the Wild
The Legend of Zelda: Breath of the Wild, 2017 yılında Nintendo tarafından geliştirilen aksiyon-macera oyunudur. Oyun, The Legend of Zelda serisinin 19. oyunu olup 3 Mart 2017 tarihinde Wii U ve Nintendo Switch için piyasaya sürüldü.

Time Dergisi'ne göre en iyi 10 oyun! - Page 3

Disco Elysium
Disco Elysium, Estonya merkezli ZA / UM tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir rol yapma video oyunudur. Oyun Infinity Engine rol yapma oyunları ve masa üstü rol yapma oyunlarından esinlenilmiş ve Estonyalı romancı Robert Kurvitz tarafından tasarlanmış ve yazılmıştır.

Time Dergisi'ne göre en iyi 10 oyun! - Page 4

Minecraft
Minecraft, küplerle çeşitli tasarımlar yapmanızı sağlayan 3 boyutlu oyundur. Programın ilk sürümleri Markus "Notch" Persson tarafından geliştirilmiştir ve Notch'un kurduğu Mojang şirketi çatısı altında geliştirilmektedir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.