Oyun

Tokyo'da Street Fighter için restoran açılacak!

Tokyo'da yeni çıkacak olan Street Fighter V'in büyük bir şölen halinde karşılanması için Hadouken isimli restoran açılıyor.


Street Fighter V gibi bir oyunun 16 Şubat'ta tüm Dünya 'da harika bir şekilde karşılanacağını düşünüyorum ve bu haberle de düşüncemin pekişeceğinden eminim.

1455222433_street-fighter-5-tok.jpg

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR>> 

Başlıkta da gördüğünüz gibi Tokyo'da Streev Fighter V için harika bir restoran açılacak. Restoranın adı ise Hadouken!. Yani Aduket. Street Fighter hayranlarının açılmasını merakla beklediği bu restoran malesef yalnızca 2 gün hizmet verecek. Bir nevi oyunu karşılama töreni gibi bir şey olacak. Restoran'ın her tarafı Streer Fighter figürleri ile kaplı olacak. Restorana ayak basıldığında sanırım oyunun eski oyuncuları oldukça hüzünlenecek.

1455222402_tokyo-3.jpg

Tokyo'da açılacak Hadouken adlı restoran için Türkiye'den ne kadar katılım oalcağını hep birlikte göreceğiz. Bana kalırsa Türkiye'den fazka bir katılım olacağını da zannetmiyorum. Restoran Cuma günü yani yarın hizmete açılacak.

 
                              
                                
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.